RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B8025402C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B8025402C 4.85 Inch OEM Gas Pilot Assembly for Pitco Equipment
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B8025402C |
| Manufacturer Part # | B8025402C |
| Height | 2.1" |
| Width | 4.85" |
| Depth | 15.7" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B8025402C Pg Pilot Assy 14 18 Pr O