RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B8017803-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B8017803-C 7 Inch Gas Pilot Assembly with Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B8017803-C |
| Manufacturer Part # | B8017803-C |
| Height | 3.6" |
| Width | 7.8" |
| Depth | 11.85" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B8017803-C Pg Pilot Assy Nat Rtg14
