RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B8013302-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B8013302-C 6 Inch Gas Converter with Corrosion-Resistant Metal Alloy
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B8013302-C |
| Manufacturer Part # | B8013302-C |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B8013302-C Pg Conv 24r Ei Lp To Na T