RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg B8-Z13851 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star B8-Z13851 8 Inch Panel Rear OEM for Commercial Equipment
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | B8-Z13851 |
| Manufacturer Part # | B8-Z13851 |
| Height | 0.4" |
| Width | 8.15" |
| Depth | 19.7" |
| Weight | 1.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg B8-Z13851 Panel Rear