RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg B8-42257 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star B8-42257 1.5 Inch Handle Assy Bwb 1 Stainless Steel with Durable Grip
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | B8-42257 |
| Manufacturer Part # | B8-42257 |
| Height | 1.4" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 7.4" |
| Weight | 0.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg B8-42257 Handle Assy Bwb 1
