RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N B7510102C cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N B7510102C 2.9 Inch Knob Extension Kit for Robertshaw 700 Series Gas Safety
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B7510102C |
| Manufacturer Part # | B7510102C |
| Height | 1.75" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 9.55" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B7510102C Knob & Extension Kit For Robertshaw 700 Series Gas Safety., Pitco Fryer Pg 14r F14b Pg14
