Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N aftermarket commercial grills and griddles.
- Engineered to match existing Magikitch'N units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Magikitch'N B7510095 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N B7510095 4 Inch Conversion Kit Gas to LP for Commercial Kitchen
| Fits with Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | B7510095 |
| Manufacturer Part # | B7510095 |
| Height | 3" |
| Width | 4" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N B7510095 Conversion Kit Nat To Lp
