Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Magikitch'N units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Magikitch'N B7510084-C cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N B7510084-C 4 Inch Nat To Lp Conversion Kit to Pitco Fryers
| Fits with Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B7510084-C |
| Manufacturer Part # | B7510084-C |
| Height | 0.5" |
| Width | 4" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B7510084-C Nat To Lp Conversion Kit, Cap Adj Screw Spring For Lp For, Use On Honeywell Valves., 5ea #53 Burner Orifices And Lp Pilot Orifice, Pitco Fryer Sg14 Sg18
