RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B7441101C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B7441101C 4.15 Inch Stainless Steel Handle Assembly for Fryers
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B7441101C |
| Manufacturer Part # | B7441101C |
| Height | 1.3" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 14.7" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B7441101C Screen Handle Assy