Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Magikitch'N units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Magikitch'N B7406402 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N B7406402 20 Inch Filter Hose with Elbow and Male Disconnect
| Fits with Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B7406402 |
| Manufacturer Part # | B7406402 |
| Height | 1" |
| Width | 20" |
| Depth | 20" |
| Weight | 2.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B7406402 5 With Elbow And Male Disconnect
