RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco -B7404801 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco -B7404801 4.4 Inch Crumb Scoop Filter with Stainless Steel Construction
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | -B7404801 |
| Manufacturer Part # | -B7404801 |
| Height | 2.3" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 8.15" |
| Weight | 0.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco -B7404801 Crumb Scoop Filter

