RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B7285302C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B7285302C 1.75 Inch OEM Pilot Assembly with Heat Shield
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B7285302C |
| Manufacturer Part # | B7285302C |
| Height | 1.7" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B7285302C Pilot Ch14lp W/heat Shld