Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other equipment stand accessories and work table accessories.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other B7128 equipment stand accessories and work table accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints B7128 14 Inch Electric Hand Dryer Stainless Steel Satin Finish
| Manufacturer | Bobrick |
|---|---|
| Model Number | B7128 |
| Manufacturer Part # | B7128 |
| Height | 13.59" |
| Width | 13.78" |
| Depth | 4" |
| Weight | 14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bobrick B7128 Material Stainless Steel Satin Finish, Width 13 3/4", 349 Mm, Height 13 5/8", 346 Mm, Voltage 115 V Ac, Amp 15, Electrical Wattage 1725, Type Model B-7128, Depth 4", 102 Mm