RestaurantSupply.com is your trusted source for Bloomfield coffee service supplies.
- Authorized Bloomfield dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bloomfield B7-70403 coffee service supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bloomfield B7-70403 1-Inch Body Airpot Stainless Steel Self-Serve Beverage Dispenser
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | B7-70403 |
| Manufacturer Part # | B7-70403 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells B7-70403 Body Airpot 8774