RestaurantSupply.com is your trusted source for Anets commercial deep fryers.
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets B6788201 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets B6788201 6 Inch Cord Mold 16 Amp Electric OEM with Durable Thermoplastic
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | B6788201 |
| Manufacturer Part # | B6788201 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anets B6788201 Cord Mold 3w 16a W/5 15 P