FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B6780705 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B6780705 Cord 6ft 50A 250V 3-Conductor Heavy-Duty Power Cord
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B6780705 |
| Manufacturer Part # | B6780705 |
| Height | 10" |
| Width | 11" |
| Depth | 16" |
| Weight | 3.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B6780705 Cord 8g/3c 6 50p 50a 25 0v 6ft