RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Pitco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Pitco B6762601 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B6762601 Wiring Harness Clean Sweep for Pitco Equipment
| Fits with Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B6762601 |
| Manufacturer Part # | B6762601 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B6762601 Wiring Harness Clean Sweep