RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B6751601 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B6751601 8 Inch Commercial Pump Control Box - Durable Magnesium
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B6751601 |
| Manufacturer Part # | B6751601 |
| Height | 1.35" |
| Width | 8.85" |
| Depth | 12.75" |
| Weight | 0.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B6751601 Wrg Pmp Box Mgii Sgh50
