RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B6748102 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B6748102 9 Inch Heat Tape for Food Service Applications
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B6748102 |
| Manufacturer Part # | B6748102 |
| Height | 2.1" |
| Width | 9.35" |
| Depth | 12.35" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B6748102 Wrg Exts Heat Tapes 40 Sg
