- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Magikitch'N B6700608-C 8.75 Inch Probe Service Kit Dual Element Wiring
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | B6700608-C |
| Manufacturer Part # | B6700608-C |
| Height | 1.1" |
| Width | 8.75" |
| Depth | 11.45" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N B6700608-C Probe Servicec Kit Sg 2 Elem Wiring
