RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N B6700607-C cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N B6700607-C 4.25 Inch Propane Service Kit for Pitco Fryers
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B6700607-C |
| Manufacturer Part # | B6700607-C |
| Height | 1" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 6.1" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B6700607-C Prb Svc Kit Fbg Wrg
