Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco aftermarket thermometers.
- Engineered to match existing Pitco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Pitco B6700602 thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B6700602 12 Inch Electric Temperature Probe Stainless Steel with Bend
| Fits with Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | B6700602 |
| Manufacturer Part # | B6700602 |
| Height | 0.25" |
| Width | 10.75" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N B6700602 Temperature Probe (3-3/4" X 12" W/bend At 6-1/2" From End), , Pitco Electric Units W/solid State Controls.
