FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B6692605C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B6692605C 13 Inch OEM Filter Pump Assembly Electric for Commercial Fryers
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B6692605C |
| Manufacturer Part # | B6692605C |
| Height | 12" |
| Width | 13" |
| Depth | 18" |
| Weight | 38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B6692605C Fltr Pmp Assy 115v W/ji B Vkg
