FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B6678538-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B6678538-C 12 Inch OEM Commercial Electric Pump with Corrosion Resistant Components
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B6678538-C |
| Manufacturer Part # | B6678538-C |
| Height | 8" |
| Width | 12" |
| Depth | 26" |
| Weight | 32 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B6678538-C Fltr Pmp 21h 115v Ht Sg /lj Fbg
