RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B6676502 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B6676502 15 Inch OEM Filter Clip Paper Wldmt Durable Metal
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B6676502 |
| Manufacturer Part # | B6676502 |
| Height | 4" |
| Width | 14.9" |
| Depth | 20.6" |
| Weight | 3.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B6676502 Fltr Clp Ppr Wldmt Se14 7