RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B6675004C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B6675004C 5.85 Inch Electric Control Box with Pump Management
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B6675004C |
| Manufacturer Part # | B6675004C |
| Height | 2.1" |
| Width | 5.85" |
| Depth | 8.35" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B6675004C Fltr Pmp Contl Box 115v Se
