FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N B6674901 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N B6674901 7.65 Inch stainless steel Filter Assembly with Strainer
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B6674901 |
| Manufacturer Part # | B6674901 |
| Height | 4" |
| Width | 7.65" |
| Depth | 16.6" |
| Weight | 4.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B6674901 Tu P/u W/strnr Assy Sfd Fltr

