RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B6674101 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B6674101 7 Inch Filter Crumb for Commercial Fryers
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B6674101 |
| Manufacturer Part # | B6674101 |
| Height | 3.75" |
| Width | 7.35" |
| Depth | 26" |
| Weight | 7.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B6674101 Fltr Crumb Cth Wldmt Sg 6h F18
