RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N B6665101 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N B6665101 3.75 Inch Drain Line Weldment Filter Elbow Stainless Steel
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | B6665101 |
| Manufacturer Part # | B6665101 |
| Height | 3.25" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 5" |
| Weight | 2.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N B6665101 Drn Line Wldmt Sg Fltr Elb

