RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B6665002C cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B6665002C 17 Inch Filter Pan Cover Assembly for DG14 DG14T
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B6665002C |
| Manufacturer Part # | B6665002C |
| Height | 0.04" |
| Width | 17" |
| Depth | 22.3" |
| Weight | 5.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B6665002C Fltr Pan Cov Assy Dg14 Dg14t
