FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B6664107 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B6664107 27 Inch Filter Pan Assembly with Stainless Steel for SG14R Yum
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B6664107 |
| Manufacturer Part # | B6664107 |
| Height | 13" |
| Width | 27" |
| Depth | 37" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B6664107 Fltr Pan Assy Sg14r Yum