FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B6630601C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B6630601C 30 Inch Landing Pan Leg Assembly Stainless Steel
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B6630601C |
| Manufacturer Part # | B6630601C |
| Height | 5" |
| Width | 30" |
| Depth | 41" |
| Weight | 11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B6630601C Fltr Landing Pan Leg As Sy P18k