RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N B6623001 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N B6623001 8 Inch Welded Mount Drain Tap Stainless Steel Filter
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | B6623001 |
| Manufacturer Part # | B6623001 |
| Height | 3.3" |
| Width | 8.05" |
| Depth | 9.85" |
| Weight | 1.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N B6623001 Drn Tbg Wldmt 147 Fltr E147
