RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B6621601 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B6621601 6 Inch Waterless Suction Grease Filter Bowl Stainless Steel
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B6621601 |
| Manufacturer Part # | B6621601 |
| Height | 2.7" |
| Width | 6.9" |
| Depth | 14.85" |
| Weight | 0.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B6621601 Fltr Tb Suct Wldmt Sf50 65
