FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B6621201-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B6621201-C 10 Inch Fltr Crmb Cth Wldmt Gas OEM Component
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B6621201-C |
| Manufacturer Part # | B6621201-C |
| Height | 6.85" |
| Width | 9.85" |
| Depth | 16.8" |
| Weight | 3.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B6621201-C Fltr Crmb Cth Wldmt Sf5 0 65
