Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N aftermarket commercial grills and griddles.
- Engineered to match existing Magikitch'N units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Magikitch'N B6602403-C commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N B6602403-C 5 Inch Filter Hose Assembly for Fryers
| Fits with Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B6602403-C |
| Manufacturer Part # | B6602403-C |
| Height | 2" |
| Width | 5" |
| Depth | 12" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B6602403-C Filter Hose Assembly
