RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B6602001FAC cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B6602001FAC 23 Inch Filter Pan Assembly for Pitco B14 P14
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B6602001FAC |
| Manufacturer Part # | B6602001FAC |
| Height | 2.25" |
| Width | 23.5" |
| Depth | 30.63" |
| Weight | 4.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B6602001FAC Fltr Pan Assy Bf14 P14
