RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N commercial grills and griddles.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N B6601901-C commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N B6601901-C 5.9 Inch Filter Basket for Commercial Fryer Systems
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B6601901-C |
| Manufacturer Part # | B6601901-C |
| Height | 1.2" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 14" |
| Weight | 1.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B6601901-C Rtnr Bskt Wldmt F14 Fltr

