RestaurantSupply.com is your trusted source for Panasonic cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Panasonic dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Panasonic B62308250AP cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Panasonic B62308250AP Fuse 0.15 Inch OEM Circuit Protection Component
| Manufacturer | Panasonic |
|---|---|
| Model Number | B62308250AP |
| Manufacturer Part # | B62308250AP |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.15" |
| Depth | 1.3" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Panasonic B62308250AP Fuse
