RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B5606023 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B5606023 16 Inch Wall-Mounted Hanger Stainless Steel with Durable Design
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B5606023 |
| Manufacturer Part # | B5606023 |
| Height | 8.35" |
| Width | 16.15" |
| Depth | 19.55" |
| Weight | 5.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B5606023 B/l Hgr Wldmt Hng Rh Ss H60r