RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B5606005 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B5606005 9 Inch Hinged Glass Door Freezer Stainless Steel to Optimize Workflow
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B5606005 |
| Manufacturer Part # | B5606005 |
| Height | 8.35" |
| Width | 9.85" |
| Depth | 23.05" |
| Weight | 6.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B5606005 B/l Hgr Wldmt Hng Lh Sg 18
