RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B5604804-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B5604804-C 5.65 Inch Hinge Support Assembly with Corrosion-Resistant Steel
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B5604804-C |
| Manufacturer Part # | B5604804-C |
| Height | 1.7" |
| Width | 5.65" |
| Depth | 15.3" |
| Weight | 2.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B5604804-C B/l Hngr Sprt Assy Sshl V14