RestaurantSupply.com is your trusted source for Anets commercial deep fryers.
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets B5310301 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets B5310301 Electric Assembly Armored Cord Gpc
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B5310301 |
| Manufacturer Part # | B5310301 |
| Height | 3.05" |
| Width | 7" |
| Depth | 9.55" |
| Weight | 1.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B5310301 Elec Assy Cord In Armor Gpc
