Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Anets commercial deep fryers.
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets B5309901-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets B5309901-C 4 Inch NTC Thermistor Kit Durable Thermoplastic
| Manufacturer | Anets |
|---|---|
| Model Number | B5309901-C |
| Manufacturer Part # | B5309901-C |
| Height | 0.65" |
| Width | 4" |
| Depth | 7.8" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Anets B5309901-C Prb Kit Ntc Therm 24k 25 C Svc
