Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Anets cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Anets dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Anets B5309801-C cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Anets B5309801-C 1.95 Inch Thermostat with Resistor Electric Assembly
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B5309801-C |
| Manufacturer Part # | B5309801-C |
| Height | 1.75" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B5309801-C Assy Tmr W/resistor 2 S Ec