RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B5309601C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B5309601C 3.8 Inch Electric Lamp Assembly Red
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B5309601C |
| Manufacturer Part # | B5309601C |
| Height | 1.35" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 6.25" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B5309601C Elec Assy Lamp 125 Red Cmplt