FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B5303503-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B5303503-C 4.2 Inch Electric Assembly Solenoid for Pitco Equipment
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B5303503-C |
| Manufacturer Part # | B5303503-C |
| Height | 2.35" |
| Width | 4.2" |
| Depth | 5.3" |
| Weight | 1.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B5303503-C Elec Assy Sol 24vac Srt G
