RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N B5301701-CLWB cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N B5301701-CLWB Electric Ice Assembly Ice Production Compact Stainless Steel
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | B5301701-CLWB |
| Manufacturer Part # | B5301701-CLWB |
| Height | 4" |
| Width | 7.1" |
| Depth | 10.35" |
| Weight | 3.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N B5301701-CLWB Retro 360 Elec Assy Pitcomatic
