FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B5052901-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B5052901-C 12 Inch Hose Assembly for Commercial Fryers with Durable Couplings
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B5052901-C |
| Manufacturer Part # | B5052901-C |
| Height | 3.95" |
| Width | 12.1" |
| Depth | 16.15" |
| Weight | 3.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B5052901-C Accs Fl Hose Assy Sshlv