Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints B503297 0.35 Inch Stainless Steel Spray Jet with Precise Fluid Dispersion
Item:
#1179746
Technical details
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | B503297 |
| Manufacturer Part # | B503297 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 0.8" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints B503297 0.35 Inch Stainless Steel Spray Jet with Precise Fluid Dispersion
$36.65
Unit price
/
Unavailable
